• null

  Спеціальні умови

 • null

  Зручний графік роботи

 • null

  Стабільний дохід

 • null

  100% завантаженість

✅ ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ВОДІЇВ

з власним автомобілем
taximen-rounded


✅ Приваблива пропозиція для водіїв з власним автомобілем

Ви давно шукаєте роботу водієм в Чернігові? Ви неодноразово дізнавалися про умови для водіїв з власним автомобілем на оптових базах, в маленьких фірмах і кур’єрських службах? Вас не влаштовує жорсткий графік? Чому б не спробувати свої можливості в таксі?

работа в такси чернигов

Служба таксі 3933 в Чернігові готова розглянути кандидатури власників автомобілів для формування професійного колективу. Якщо ви серйозно ставитеся до технічного стану свого транспортного засобу, цінуєте безпеку і відкриті до спілкування, то наші вимоги для вас не зрозумілі.

Наші вимоги до водіїв:

✅ Вік водія від 23 р.

✅ Стаж водіння не менше 2-х років

✅ Гарні знання Чернігова

✅ Автомобіль від Daewoo Lanos 

✅ Пунктуальність і відповідальність

✅ Телефон на системі Android

✅ Начвність вільного часу від 3-х годин на день (за цуй час можна виконать близько 6 замовлень по 50-100 грн = 300-600 грн в карман)

Ми шукаємо водіїв, які досягли 23-річного віку і мають стаж водіння не менше 2-х років. Претендент на роботу в таксі повинен добре орієнтуватися в місті, швидко реагувати на зміну дорожньої обстановки, вміти користуватися навігатором. Перевага віддається власникам автомобілів іноземних брендів класом не нижче Daewoo Lanos. Підтримка технічної справності і чистоти – обов’язкова умова для роботи.

работа в такси чернигова

А що отримує водій натомість?

 • ✅ Адаптований до власного ритму життя графік роботи, можливість додаткового заробітку.
 • ✅ Постійний потік замовлень через ліцензовану програму, доступ до бази з попередніми заявками.
 • ✅ Комісія за замовлення, що не перевищує розумних меж.
 • ✅ Додаткові знижки і бонуси при обслуговуванні на АЗС і в страхових компаніях, пов’язаних з нашою службою партнерськими домовленостями.

Якщо ви зацікавлені в отриманні цієї роботи, заповнюйте анкету на сайті або зв’яжіться з нашою службою по телефону. Після ознайомлення з вашими можливостями очікуйте запрошення на співбесіду.